- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 128
W dniu 13 grudnia klasy I wzięły udział w warsztatach profilaktycznych pt:,, Hejt! Mowa nienawiści".
Zajęcia prowadziła Liderka Profilaktyki Szkolnej Paulina Łuszczyńska w asyście Huberta Soliszewskiego oraz specjaliści Ośrodka Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży - pedagog Kasia Jackowska oraz psycholog Marta Lewandowska.
Warsztaty dotyczyły szkodliwości mowy nienawiści, konsekwencji jej stosowania oraz zastępowania hejtu innymi rozwiązaniami.
Zajęcia prowadziła Liderka Profilaktyki Szkolnej Paulina Łuszczyńska w asyście Huberta Soliszewskiego oraz specjaliści Ośrodka Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży - pedagog Kasia Jackowska oraz psycholog Marta Lewandowska.
Warsztaty dotyczyły szkodliwości mowy nienawiści, konsekwencji jej stosowania oraz zastępowania hejtu innymi rozwiązaniami.
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 106
Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w podsumowaniu kursu ,,Młodzieżowy Sędzia Sportowy piłki nożnej''.
Pod okiem sędziego piłkarskiego Karola Zygadlewicza omówiono przepisy gry oraz przeprowadzono egzamin teoretyczny.
Nie zabrakło też wizyty na boisku aby rozegrać mały mecz piłkarski.Wszyscy uczestnicy zaliczyli egzamin wynikiem pozytywnym.
Pod okiem sędziego piłkarskiego Karola Zygadlewicza omówiono przepisy gry oraz przeprowadzono egzamin teoretyczny.
Nie zabrakło też wizyty na boisku aby rozegrać mały mecz piłkarski.Wszyscy uczestnicy zaliczyli egzamin wynikiem pozytywnym.
Gratulujemy!
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 151
Jagoda Pawelec z klasy IIIA otrzymała wyróżnienie (kat. szkoły średnie) w Konkursie Piosenki Patriotycznej "Śpiewam dla Polski" w CK Teatr w Grudziądzu.
Gratulujemy!
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 118
Wyniki konkursów świątecznych w IV LO.
I - miejsce w konkursie na stroik i wystrój sali - klasa III a
II - miejsce w konkursie na stroik - klasa I c
II - miejsce w konkursie na stroik - klasa I c
III - miejsce w konkursie na wystrój sali - klasa III b
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 140
Narodowe Święto Niepodległości w IV LO
Wyniki konkursu dla klas na akcenty patriotyczne w garderobie.
1. miejsce - klasa I d
2. miejsce - klasa II b
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego w auli szkolnej.
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 141
Odbędzie się zgodnie z harmonogramem:
godz. 16:30 spotkanie, z wychowawcami w salach |
||
KLASA | sala | wychowawca |
IA | 100 | mgr Anna Oczoś-Krawiecka |
IB | 25 | mgr Rentata Pik |
IC | P9 | mgr Monika Grzela |
ID | 203 | mgr Lucyna Knochowska-Supernak |
IIA | 101A | mgr Jolanta Wojciechowska |
IIB | 107A | mgr Jolanta Schoenwald |
IIC | 206 | mgr Łukasz Plieth |
IID | 200 | mgr Maciej Kikulski |
IIIA | 18 | mgr Karolina Szymaniuk |
IIIB | 204 | mgr Magda Przybysz |
IIIC | 105 | mgr Rafał Nadzieja |
godz. 16:30 spotkanie z wychowawcami w salach |
||
KLASA | sala | wychowawca |
IVA | 202 | mgr Krystyna Zedlewska |
IVB | 101 | mgr Sebastian Śnieć |
IVC | 103 | mgr Agnieszka Kalbarczyk |
godz.16:00 - spotkanie Prezydium Rady Rodziców – pokój nauczycielski - s.102 |
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 138
Wyniki Olimpiady Języka Angielskiego:
1. Blanka Szabo - klasa I c
2. Daria Borucka - klasa II a
3. Zofia Bederska - II c
Gratulujemy
Gratulujemy
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 156
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 139
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 157
Kazimierz Wielki CUP
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 116
Przedstawiciele klas pierwszych w imieniu uczniów złożyli ślubowanie.
Były występy artystyczne solistów, zadebiutował na scenie szkolny zespół muzyczny.
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 163
Uczennice IVLO - 14 listopada 2023 - zdobyły I - miejsce w Mistrzostwach Miasta Szkół Ponadpostawowych "Licealiada" w piłce ręcznej kobiet.
Gratulujemy.
- Szczegóły
- paweł
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 148
Finał wojewódzki koszykówki 3x3 w IV LO.
Do turnieju zakwalifikowało się 11 zespołów męskich i 6 żeńskich.
Do turnieju zakwalifikowało się 11 zespołów męskich i 6 żeńskich.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1 miejsce IV LO Bydgoszcz
2 miejsce IV LO Grudziadz
3 miejsce ZS Mogilno
4 miejsce IV LO Brodnica
5 miejsce ZS Szubin
6 miejsce ZS II Rypin
Skład drużyny IV LO:
Natasza Jankowska, Zuzanna Krajewska, Aleksandra Kutnik, Joanna Pryc, Laura Strojna.
Trener Marcin Gralak.
Trener Marcin Gralak.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce ZS Akademickich Włocławek
2 miejsce I LO Inowrocław
3 miejsce Chemik Inowrocław
4 miejsce ZS Elektrycznych Bydgoszcz
5 miejsce ZS Szubin
6 miejsce I LO Brodnica
7 miejsce: IV LO Grudziądz, LO Wąbrzeźno, ZS1 Rypin.
Skład drużyny IVLO:
Jakub Olszewski, Mateusz Ressel, Maciej Święconek, Jan Szymański, Borys Witkowski.
Trener Marcin Gralak.
Trener Marcin Gralak.
Gratulujemy!