Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Pani Barbara Olszewska-Gibas,
emerytowana nauczycielka historii w IV Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Medycznych.
Rodzinie składamy wyrazy współczucia
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne IV LO

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Pani Barbara Olszewska-Gibas,
emerytowana nauczycielka historii w IV Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Medycznych.
Rodzinie składamy wyrazy współczucia
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne IV LO


